Věnuji se kresbě, ale i tetování což je něco jako kresba do kůže. Kreslím portréty, domácí mazlíčky ale i auta, motorky a budovy.

Mé kresby jsou kreslené, nedělám žádné digitální úpravy a tisk na plátno, vše ruční práce. Každou kresbu podepíšu a zafixuji sprejem.

Kresby tužkou

Kresba je výtvarný projev, který je vytvářen množstvím kresebných pomůcek. V průběhu činnosti (kreslení) se malé množství materiálu uvolňuje na dvourozměrný podklad (papír, karton atd.) a zanechává za sebou viditelnou stopu. Základním prvkem kresby jsou linie (čáry), body a více či méně zastínované plochy.

Hyperrealistická kresba

Takzvaný hyperrealismus, nebo přesněji řečeno fotorealismus. Fotorealistický kreslíř se snaží nakreslit kresbu tak, aby vypadal přesně jako fotografie. Takové kresby tedy vznikají výhradně podle fotografické předlohy.

 Cena je na vyžádání

 Po cenovou nabídku mě kontaktujte na tattooartistalice@email.cz 
 Do e-mailu prosím napište :
  •  jakou velikost kresby si přejete
  • černobílou nebo barevnou kresbu
  • jakou technikou si přejete kresbu (skica, náčrt, realistická kresba, hyperrealistická kresba, umělecká kresba…)
  • poslat fotografií kterou si přejete nakreslit

Jak objednat obraz

Výběr formátu

Minimální formát, na který lze portrét zhotovit je A4. Standartě doporučuji rozměr 30 x 40 cm, který je pro zachycení všech potřebných detailů nejvhodnější. Pro skupinové portréty dvou a více doporučuji zvolit formát 50 x 70 cm. Výběr nechám zcela na Vás.

Výběr techniky

1. černobílá kresba mastným uhlem v tužce

2. barevná kresba pastelkami

Výběr nechávám zcela na Vás. Černobílé kresby standardně vsazuji do jemného pozadí. U barevných kreseb je možné zhotovit tónované pozadí dle přání. Lze se dohodnout na kombinaci černobílé a barevné varianty v jednom obraze.

Výběr fotografie

Nejdůležitější část objednávky. Je třeba si uvědomit, že kvalita fotografie se projeví na výsledném obrazu. Čím bude snímek nekvalitnější, tím menší mám možnost vidět tolik potřebné detaily. Doporučuji zasílat takové fotografe, kde je portrét nebo hlava zvířete z poloprofilu a s výrazem, který bude nejvíce vystihovat. Rozlišení požaduji min. 600 MPx. Jestli si nejste s výběrem jistí, zašlete mi fotografií více, ráda pomohu s výběrem. Kresby zhotovuji i podle analogových fotek při dostatečně kvalitním scanu ( min. 300 DPI).

Na hromadné portréty není třeba fotit dohromady. Pokud mi zašlete snímky jednotlivě, sestavím Vám koláž.

Odeslání objednávky

Všechny tyto podrobnosti k objednávce posílejte na emailovou adresu tattooartistalice@email.cz. K objednávce připojte svoji adresu dodání a telefonní kontakt.

Doba dodání

Příjem nových objednávek, na email tattooartistalice@email.cz, osobně nebo telefonicky.

Platba

Po odeslání Vaší objednávky obdržíte zálohovou fakturu ( 30% z ceny). Jakmile bude kresba hotová, přijde Vám na email náhled portrétu s fakturou k úhradě. Platit můžete převodem na bankovní účet nebo hotově při osobním převzetí.

Odeslání zakázky

Obrazy jsou velmi důkladně zabaleny v ochranném obalu proti poškození. Možnosti doručení:

PPL

Platba a odeslání do zahraničí:

Obrazy posílám poštou do jakékoliv destinace po celém světě. Cena poštovného se odvíjí od smluvních podmínek PPL.

Rámování obrazu

Rámování nabízím pouze při osobním předání v sídle eshopu po předchozí domluvě na adrese Komenského náměstí 141/5, 2.patro, Třebíč. Skleněné rámy poštou nezasílám. K zarámování doporučuji navštívit jakékoli rámařství nebo hobby market, kde lze jednoduše rám požadovaných rozměrů sehnat.

Objednat Obraz

Obraz můžete objednat telefonicky, osobně po případně emailem. tattooartistalice@email.cz

 

Způsoby doručení


 

Poštovné a balné zdarma.

PPL

  • kurýrem na adresu domů / do práce, doba doručení do druhého dne (platba předem bankovním převodem)

Možnost osobního předání ve studiu Tattoo artist Alice na Komenském náměstí 141/5, 2.patro, Třebíč