Dárkový poukaz na permanentní make-up

Nevíte, co dát své partnerce, mamince, sestře nebo kamarádce

 

Permanentní make-up je moderní metoda z oblasti kosmetiky, která zajistí dlouhotrvající efekt přirozeného zvýraznění obočí, očí, rtů či řas. Permanentní make-up probíhá formou velmi blízkou tetování. Tetovací jehličkou je do svrchní části kůže vpichován jemný barevný pigment, kterým se dotváří, formují a upravují partie našeho obličeje.

 

 

V případě permanentního make-upu ale nejde jehlička do takové hloubky, jako během klasického tetování. Na rozdíl od tetování je permanentní make-up jen dočasný.

 

 

Permanentním make-upem si můžeme zkrášlit:

 

 

  • obočí
  • oční linky
  • rty

 

 

 

 

Jak dlouho permanentní make-up vydrží?

 

 

Je to individuální. Záleží na věku, stárnutí pokožky, její mastnotě a dalších vlastnostech dané pleti. Roli hraje například také skutečnost, jak často se dotyčná osoba opaluje. V průměru vydrží permanentní make-up jeden rok až několik let. Postupně však dochází k odbourávání pigmentu, tedy k jeho „blednutí“.

 

 

Dle Martiny Zvirinské z Estetického centra Marttinéz je průměrná doba trvání permanentního make-upu obočí 2 roky. Dle vyjádření make-up studia M-Beauty-Centrum vydrží permanentní make-up rtů 2-3 roky. Studio Beauty Luna shodně udává výdrž permanentního zvýraznění očí 2 až 3 roky.

Možnost vyzvednutí přímo ve studiu.

 3 000,00

Skladem